Športklub Kvasničník

Apartmány Kvasničník, sa nachádzajú v nadmorskej výške 1215 m.n.m priamo na hornom konci lyžiarskeho svahu Biela Púť v srdci lyžiarskeho strediska Jasná. Lokalita ponúka fantastickú východiskovú pozíciu na zimnú lyžovačku vďaka svojmu ski-in a ski-out prístupu a bezproblémovému súkromnému parkovaniu. V letnom období poskytuje výbornú východiskovú pozíciu na letnú turistiku, výlety a aktivity v Nízkych Tatrách, Liptove a okolí. Ponúkame ubytovanie v dvoj ložkových izbách, troj izbový apartmán alebo mezonetový apartmán. Samozrejmosťou je wifi a možnosť objednať si stravovanie.

Izby

Štúdio

Dvojlôžkové štúdio sa od štandardnej dvojlôžkovej izby líši plne vybavenou kuchyňou. Vybavili sme ho pre vás nábytkom z masívneho dreva. Ponúka orientáciu na západ s výhľadom na zjazdovku, samostatnú kúpeľňu so sprchou a wc. Možnosť si priobjednať raňajky je samozrejmosťou.

Mezonet

Mezonetový apartmán s vlastným súkromným balkónom, ponúka netradičné a zaujímavé bývanie v komforte a priestore na najvyššom poschodí. Môžete si zvoliť orientáciu na juh s výhľadom priamo na zjazdovku alebo na sever do dvora. Apartmán je plne vybavený samozrejmosťou je vlastná kúpeľna so sprchou a wc, vybavená kuchyňa s obývacou izbou. Hlavná spálňa má manželskú spáleň a druhá spálňa sa nachádza v podkroví so samostatnými lôžkami. Apartmán sme vybavili nábytkom z dreveného masívu. Možnosť objednať si raňajky.

Dvojlôžková izba

Svetlá a pohodlná dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami. Nájdete tu komfort za rozumnú cenu. Izba je plne vybavená, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, základným riadom, televízorom, kúpeľnou so sprchou a wc. Izbu sme zariadili nábytkom z dreveného masívu. Možnosť doobjednať raňajky.

Apartmán

Troj izbový apartmán s vlastným súkromným balkónom je vhodný ľudí, ktorým záleží na komforte a majú radi svoj priestor. Samozrejmosťou je sprcha,wc, vybavená kuchyňa s obývacou izbou a dve samostatné spálne jedna s manželskou posteľou a druhá so samostatnými lôžkami. Apartmán je vybavený masívnym nábytkom z dreva. Možnosť doobjednať raňajky.

Rezervácia

Demänovská Dolina 328, Slovenská republika