Penzión Jakub

Penzión sa nachádza v tesnej blízkosti Demänovskej Jaskyne slobody priamo na brehu riečky demänovka v nadmorskej výške 850m.n.m. V zimnom období jeho poloha poskytuje výborné východisko na lyžovačku pričom najbližšií nástup do strediska Jasná je vzdialený len 1km. Naše izby sme zariadili nábytkom z masívneho dreva a môžete si vybrať medzi dvoj lôžkovým štúdiom alebo mezonetovým apartmánom. Samozrejmosťou je Wifi. V letnom období okrem príjemného chládku, ktorý poskytuje hustý les naokolo môžete nastúpiť priamo na niekoľko turistických chodníkov, vedúcich po celej demänovskej doline a Nízkych Tatrách alebo vyraziť na výlet do regiónu. Možnosť doobjednať raňajky.

Izby

Štúdio

Komfortné dvoj lôžkové štúdio s plne vybavenou kuchyňou,tv, wifi. Samozrejmosťou je vlastná sprcha a wc. Prístup na spoločný balkón. Vhodné pre dvojice, ktoré hľadajú prijateľný komfort za rozumnú cenu.

Mezonetový apartmán

Príjemný poschodový apartmán, ktorého obývacia časť s kuchyňou sa nachádza na prvom poschodí, zatiaľ čo dve samostatné izby sa nachádzajú v podkroví. Je vhodný pre rodiny s deťmi alebo partiu. Samozrejmosťou je kúpeľna so sprchou a wc, plne vybavená kuchyňa s obývačkou. Prístup na balkón. Zariadili sme ho pre vás dreveným nábytkom z masívu.

Rezervácia

Demänovská Dolina 277, Slovenská republika